O nás

Kto sme

Za projektom Slovenské podcasty stojí dvojica z 58p.digital – Dávid Tvrdoň a Matej Ohrablo, a IT firma blaze IT s.r.o.

Obaja sme pracovali na podcastoch odkedy začali byť v roku 2018 populárne a ešte v roku 2017 sme stáli pri zrode asi najpopulárnejšieho denného spravodajského podcastu Dobré ráno od denníka SME. Podieľali sme sa aj na tvorbe ďalších populárnych podcastov, o ktorých ste určite počuli.

V súčasnosti sa stále pohybujeme v médiách, tvoríme podcasty aj radíme iným, ako robiť podcasty, prípadne ich aj pomáhame produkovať, nahrávať, editovať.

Ak by ste mali záujem o spoluprácu s nami, napíšte nám na e-mail.


Tím

Dávid Tvrdoň

Dávid Tvrdoň | [email protected]

Matej Ohrablo

Matej Ohrablo | [email protected]


Prečo vznikol portál Slovenské podcasty

Web Slovenské podcasty má v prvom rade plniť potrebu objavovania slovenských podcastov. V našom zozname podcastov nájdete viac ako 2000 slovenských podcastov a nové pribúdajú neustále.

Nikde sme nevideli miesto, kde by boli všetky slovenské podcasty na jednom mieste, preto sme sa ho rozhodli vytvoriť. Naším cieľom nie je ani, aby ste počúvali podcasty na tomto webe, aj keď tá možnosť tu je.

Avšak ak si otvoríte hociktorý odkaz, nájdete pri ňom odkazy na podcastové platformy Apple Podcasty, Spotify, Google Podcasty a odkaz na RSS, vďaka ktorým si môžete daný podcast pridať do vašej obľúbenej aplikácie a počúvať tam.

Ako nadšenci podcastov vieme, že najlepšie sa počúvajú v niektorej z populárnych aplikácií a nie na webstránke.


Spolupráce


Chceli by ste svoj podcast promovať na tomto webe?

Zatiaľ len začíname, ale pokojne nám napíšte na e-mail. Určite sa dohodneme. Ak raz bude existovať aj oficiálny cenník, bude zverejnený aj tu.