Podporte ďalšie vysielanie podcastov Cesty Slnka v roku 2023: https://www.slnkorecords.sk/podpora

Shina, zakladateľka Slnko records, si do štúdia postupne pozýva hudobníkov, ktorí svojimi albumami formujú obraz vydavateľstva od jeho vzniku v roku 2001. Doteraz vyspovedala viac ako 40 hudobníkov. Rozhovory začínajú vždy v zlomovom bode, kedy dieťa, mladý človek prvýkrát započuje volanie hudby a končia v dnešných dňoch, ktoré sú tak napínavé pre ďalší vývoj hudobného sveta.
Podcasty v roku 2022 z verejných zdrojov podporili: Nadácia mesta Bratislavy, Bratislavský kraj, Fond na podporu umenia

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 3. 2. 2022 info

Priemerná dĺžka epizódy je 1 hodina a 25 minút

Epizódy

Cesty Slnka so Shinou - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Podporte ďalšie vysielanie podcastov Cesty Slnka v roku 2023: https://www.slnkorecords.sk/podpora Shina, zakladateľka Slnko records, si do štúdia postupne pozýva hudobníkov, ktorí svojimi albumami formujú obraz vydavateľstva od jeho vzniku v roku 2001. Doteraz vyspovedala viac ako 40 hudobníkov. Rozhovory začínajú vždy v zlomovom bode, kedy dieťa, mladý človek prvýkrát započuje volanie hudby a končia v dnešných dňoch, ktoré sú tak napínavé pre ďalší vývoj hudobného sveta. Podcasty v roku 2022 z verejných zdrojov podporili: Nadácia mesta Bratislavy, Bratislavský kraj, Fond na podporu umenia

Cesty Slnka so Shinou je zaradený do kategórie Hudba, Hudobné rozhovory.

Cesty Slnka so Shinou je zaradený do kategórie Hudba. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Páni v hudbe, EKG & Milan Lieskovský Radio Show, Rádio Vlna Podcast, Milan Lieskovsky & EKG Radio Show, Ranný ROCK s Tomaggiom & Ľubkou.