Sme radi, že ste sa rozhodli vypočuť si nahrávku z nedeľnej kázne v CityChurch Pezinok. Jednou z našich kľúčových hodnôt je zrozumiteľnosť. Usilujeme sa komunikovať nemenné biblické pravdy spôsobom, ktorý je zrozumiteľný a relevantný pre dnešnú dobu. Veríme, že naše kázne budú nápomocné aj pre vašu cestu viery, nech už sa tej ceste nachádzate kdekoľvek. Radi vás medzi nami privítame aj osobne. Stretávame sa každú nedeľu o 10:00 ráno priamo v centre Pezinka. Všetky informácie o nás nájdete na našom webe pezinok.citychurch.sk alebo na sociálnych sieťach. Tešíme sa na vás.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 15. 1. 2017 info

Priemerná dĺžka epizódy je 34 minút

Epizódy

CityChurch Pezinok – nedeľné kázne - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Sme radi, že ste sa rozhodli vypočuť si nahrávku z nedeľnej kázne v CityChurch Pezinok. Jednou z našich kľúčových hodnôt je zrozumiteľnosť. Usilujeme sa komunikovať nemenné biblické pravdy spôsobom, ktorý je zrozumiteľný a relevantný pre dnešnú dobu. Veríme, že naše kázne budú nápomocné aj pre vašu cestu viery, nech už sa tej ceste nachádzate kdekoľvek. Radi vás medzi nami privítame aj osobne. Stretávame sa každú nedeľu o 10:00 ráno priamo v centre Pezinka. Všetky informácie o nás nájdete na našom webe pezinok.citychurch.sk alebo na sociálnych sieťach. Tešíme sa na vás.

CityChurch Pezinok – nedeľné kázne je zaradený do kategórie Náboženstvo a duchovnosť, Kresťanstvo.

CityChurch Pezinok – nedeľné kázne je zaradený do kategórie Náboženstvo a duchovnosť. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú God Bless, Aktuálny Boh, Kóšer podcast, Páter Peter Podcast, Hosť nedeľného Dobrého rána.