Vitajte vo novom podcaste FIITCAST, oknom do sveta informačných technológií.
Máte príležitosť zdieľať s nami cestu do budúcnosti, získať prehľad v najnovších IT trendoch a vypočuť si mnohé inšpiratívne príbehy. FIITCAST spúšťame pri príležitosti 20. výročia vzniku Fakulty informatiky a informačných technológií STU v Bratislave. Ak ste si doteraz predstavovali svet informatikov len ako čísla a kódy, zavedieme vás do dynamického prostredia, v ktorom nechýba vášeň študentov, pedagógov, výskumníkov a IT expertov pre informačné technológie a kvalitné vzdelávanie.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 11. 10. 2023 info

Priemerná dĺžka epizódy je 29 minút

Epizódy

FIITCAST - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Vitajte vo novom podcaste FIITCAST, oknom do sveta informačných technológií. Máte príležitosť zdieľať s nami cestu do budúcnosti, získať prehľad v najnovších IT trendoch a vypočuť si mnohé inšpiratívne príbehy. FIITCAST spúšťame pri príležitosti 20. výročia vzniku Fakulty informatiky a informačných technológií STU v Bratislave. Ak ste si doteraz predstavovali svet informatikov len ako čísla a kódy, zavedieme vás do dynamického prostredia, v ktorom nechýba vášeň študentov, pedagógov, výskumníkov a IT expertov pre informačné technológie a kvalitné vzdelávanie.

FIITCAST je zaradený do kategórie Vzdelávanie.

FIITCAST je zaradený do kategórie Vzdelávanie. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Mozgová Atletika, Nerudacast, Dejepis Inak, Vedátorský podcast, Schooltag (školský podcast Hashtag.sk).