Branislav Gombarský a.k.a. Gombo, je voľnomyšlienkar a podnikateľ v kultúrno kreatívnom priemysle z Martina.

Hudbe sa venuje už od mládeneckého veku. Ako DJ sa v začiatkoch svojej kariéry snažil držať pôvodných hodnôt Americkej tanečnej kultúry 80. a 90. rokov. Intenzívne poukazoval na dedičstvo, ktoré nám zanechal Larry Levan, jeho Paradise Garage a klub Warehouse Frankieho Knucklesa, podľa ktorého House, ako hudobný štýl dostal pomenovanie. Postupom času sa nebránil však novým trendom a dával im voľný priestor. V jeho setoch znejú tracky prevažne z labelov Defected, Glitterbox,Toolroom, King Street Sounds a Glasgow Underground.

Ako hudobný podnikateľ je od roku 2014 rezidentom úspešného Žilinského klubu *enjoyclub. O rok neskôr sa tu stal aj produkčným managerom a v tejto funkcii tu pôsobí dodnes. Zároveň je zakladateľom a organizátorom najväčšej tanečnej akcie v Žilinskom kraji – Friday Mass Open Air, ktorú každé leto pravidelne navštevuje takmer 2000 ľudí. Jeho srdcovou záležitosťou je undergroundový projekt Strictly House, ktorý vyjadruje jeho vzťah k tradičnej house music kultúre. Zároveň je spoluorganizátorom najúspešnejšieho undergroundového projektu na Slovensku Dark Room.

V súčastnej dobe pôsobí Gombo skôr ako promotér, ktorý sa snaží spájať, vytvárať a podporovať komunity mladých ľudí, organizovaním rôznych kulturných podujatí a workshopow, na platforme občianskeho združenia Music is the message. Zároveň je spolumajiteľom spoločnosti AudiologicPRO, s.r.o., ktorá sa snaží svojim inovatívnym prístupom kvalitne a nadčasovo technicky zabezpečovať rôzne druhy kultúrnych podujatí.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 1. 5. 2021 info

Priemerná dĺžka epizódy je 1 hodina a 1 minút

Epizódy

episode thumbnail

Friday Mass Essential Mix #003 mixed by Gombo

Like us on Instgram: https://instagram.com/fridaymass?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Like us on Instgram: https://instagram.com/fridaymass?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Gombo Music - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Branislav Gombarský a.k.a. Gombo, je voľnomyšlienkar a podnikateľ v kultúrno kreatívnom priemysle z Martina. Hudbe sa venuje už od mládeneckého veku. Ako DJ sa v začiatkoch svojej kariéry snažil držať pôvodných hodnôt Americkej tanečnej kultúry 80. a 90. rokov. Intenzívne poukazoval na dedičstvo, ktoré nám zanechal Larry Levan, jeho Paradise Garage a klub Warehouse Frankieho Knucklesa, podľa ktorého House, ako hudobný štýl dostal pomenovanie. Postupom času sa nebránil však novým trendom a dával im voľný priestor. V jeho setoch znejú tracky prevažne z labelov Defected, Glitterbox,Toolroom, King Street Sounds a Glasgow Underground. Ako hudobný podnikateľ je od roku 2014 rezidentom úspešného Žilinského klubu *enjoyclub. O rok neskôr sa tu stal aj produkčným managerom a v tejto funkcii tu pôsobí dodnes. Zároveň je zakladateľom a organizátorom najväčšej tanečnej akcie v Žilinskom kraji - Friday Mass Open Air, ktorú každé leto pravidelne navštevuje takmer 2000 ľudí. Jeho srdcovou záležitosťou je undergroundový projekt Strictly House, ktorý vyjadruje jeho vzťah k tradičnej house music kultúre. Zároveň je spoluorganizátorom najúspešnejšieho undergroundového projektu na Slovensku Dark Room. V súčastnej dobe pôsobí Gombo skôr ako promotér, ktorý sa snaží spájať, vytvárať a podporovať komunity mladých ľudí, organizovaním rôznych kulturných podujatí a workshopow, na platforme občianskeho združenia Music is the message. Zároveň je spolumajiteľom spoločnosti AudiologicPRO, s.r.o., ktorá sa snaží svojim inovatívnym prístupom kvalitne a nadčasovo technicky zabezpečovať rôzne druhy kultúrnych podujatí.

Gombo Music je zaradený do kategórie Hudba.

Gombo Music je zaradený do kategórie Hudba. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Páni v hudbe, EKG & Milan Lieskovský Radio Show, Rádio Vlna Podcast, Milan Lieskovsky & EKG Radio Show, Ranný ROCK s Tomaggiom & Ľubkou.