Naša firma bola založená v máji pred 11stimi rokmi. Na jej úplné začiatky sme si zaspomínali s tromi kamarátmi.
Jeden z nich kedysi dávno chcel písať na blog svoje zážitky z detstva a to bol ten prvý krok k založeniu našej firmy. Volá sa Michal Hradil, CEO Hyperie.
Jeho rodák zo štiavnice Marek Turčáni, Leadgen Business Owner, sa mu raz prihovoril v trolejbuse a ťahá to s Michalom už od internátnej izby.
Neskôr sa k nim pripojil aj Juraj Kalafut, Leadgen Developer a neodradil ho ani pohovor v starých unimobunkách.
V podcaste sa dozviete:
Čím si privyrábali pred Hyperiou? Uvažoval Michal o presťahovaní firmy do iného mesta a podľa čoho si vyberal spolupracovníkov? V akých priestoroch začínali a ako si spomínajú a tieto časy? Aká bola kultúra vo firme na začiatku? Čo si Hyperia zachovala z úplných začiatkov a čo sa naopak vytratilo?O Michalovi Hradilovi a jeho podnikaní písal napríklad Startitup, Forbes a bol aj hosťom v Podnicast.