Infinity Media je sprostredkovateľom pozitívnej motivácie ako prežívať vieru v každodennom živote. Svoje evanjelizačné poslanie inšpirované najmä apoštolátom laikov napĺňa vo forme podcastov, videí a živého vysielania. Ako súčasť občianskeho združenia Amazi sa zameriava na mediálnu podporu rozvojových projektov, ako aj projektov sociálneho a humanitárneho charakteru na národnej a medzinárodnej úrovni.
Pomôžte nám rozvíjať sa a robiť svet hodnotnejším miestom pre život.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 17. 2. 2022 info

Priemerná dĺžka epizódy je 8 minút

Epizódy

episode thumbnail

Tamtam: Výchova chlapcov – Tomáš Rusňák | Misia Keňa

Dnes v relácii Tamtam vycestujeme do Kene a to vďaka Tomášovi, ktorý v Afrike žije už 7 rokov. Tomáš pracuje…

Dnes v relácii Tamtam vycestujeme do Kene a to vďaka Tomášovi, ktorý v Afrike žije už 7 rokov. Tomáš pracuje…

Infinity media podcast - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Infinity Media je sprostredkovateľom pozitívnej motivácie ako prežívať vieru v každodennom živote. Svoje evanjelizačné poslanie inšpirované najmä apoštolátom laikov napĺňa vo forme podcastov, videí a živého vysielania. Ako súčasť občianskeho združenia Amazi sa zameriava na mediálnu podporu rozvojových projektov, ako aj projektov sociálneho a humanitárneho charakteru na národnej a medzinárodnej úrovni. Pomôžte nám rozvíjať sa a robiť svet hodnotnejším miestom pre život.

Infinity media podcast je zaradený do kategórie Náboženstvo a duchovnosť.

Infinity media podcast je zaradený do kategórie Náboženstvo a duchovnosť. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú God Bless, Páter Peter Podcast, Timothy Worship Centrum, Godzone podcast, Otcov dom.