Prvý slovenský podcast o elektromobilite, elektrických autách a jazdení na elektrickú energiu. Venujeme sa bežným témam okolo elektromobility a dávame rady, ako využívať elektrické vozidlo. Hovoríme o mýtoch, nových trendoch a o všetkom zaujímavom, čo sa týka šoférovania “na plný prúd”.

A podcast on e-mobility, electric vehicles and driving with electricity. We talk about common topics and give advise on how to best use the electric vehicle. We explain myths, discuss new trends and chat on everything important which is relevant for driving “with full current”.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 6. 10. 2019 info

Priemerná dĺžka epizódy je 26 minút

episode thumbnail

3. séria s novými témami

Elektrifikácia, zelený priemysel, dekarbonizácia, inovatívne technológie – výzvy a príležitosti pre nás všetkých

Elektrifikácia, zelený priemysel, dekarbonizácia, inovatívne technológie – výzvy a príležitosti pre nás všetkých

Epizódy

episode thumbnail

Bonus – Flexibilné tarify sú cesta vpred

Dodávatelia elektriny hrajú dôležitú úlohu v rozvoji elektromobility.

Dodávatelia elektriny hrajú dôležitú úlohu v rozvoji elektromobility.

Na plný prúd – podcast o elektromobilite - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Prvý slovenský podcast o elektromobilite, elektrických autách a jazdení na elektrickú energiu. Venujeme sa bežným témam okolo elektromobility a dávame rady, ako využívať elektrické vozidlo. Hovoríme o mýtoch, nových trendoch a o všetkom zaujímavom, čo sa týka šoférovania “na plný prúd”. A podcast on e-mobility, electric vehicles and driving with electricity. We talk about common topics and give advise on how to best use the electric vehicle. We explain myths, discuss new trends and chat on everything important which is relevant for driving “with full current”.

Na plný prúd – podcast o elektromobilite je zaradený do kategórie Voľný čas, Automobilový priemysel.

Na plný prúd – podcast o elektromobilite je zaradený do kategórie Voľný čas. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Poďme spolu lietať, pozri ja uz letim, POVEDZ LOĎ!, Záhradkári, GIRLS GONE WILD-CAST.