Vytrénujte si s nami mozog na úspech! 🙂

Ocean Coaching podcast sa venuje najmä témam osobnostného rozvoja. Hoci ako biznis sa zameriavame predovšetkým na mindset v súvislosti s podnikaním, investovaním a budovaním finančnej a časovej slobody, v rámci našich epizód ako hostí radi pozývame expertov z rôznych oblastí (od právnikov, realitných maklérov až po výživových poradcov atď.) – pretože správne vytrénovaná myseľ a mozog zaručuje úspech v každej oblasti.

#onlinevzdelavanie #svetuspesnych #financnasloboda #vzdelavamesa #neuroveda
#hojnost #osobnyrast #czsk #slovenskypodcast #robcomilujes

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 21. 3. 2023 info

Priemerná dĺžka epizódy je 43 minút

Epizódy

episode thumbnail

Ako správne afirmovať

Váš život je fyzickou manifestáciou myšlienok, ktoré vám idú v hlave. To, ako k sebe hovoríte, je veľmi dôležité, lebo…

Váš život je fyzickou manifestáciou myšlienok, ktoré vám idú v hlave. To, ako k sebe hovoríte, je veľmi dôležité, lebo…

Ocean Coaching Podcast - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Vytrénujte si s nami mozog na úspech! :) Ocean Coaching podcast sa venuje najmä témam osobnostného rozvoja. Hoci ako biznis sa zameriavame predovšetkým na mindset v súvislosti s podnikaním, investovaním a budovaním finančnej a časovej slobody, v rámci našich epizód ako hostí radi pozývame expertov z rôznych oblastí (od právnikov, realitných maklérov až po výživových poradcov atď.) - pretože správne vytrénovaná myseľ a mozog zaručuje úspech v každej oblasti. #onlinevzdelavanie #svetuspesnych #financnasloboda #vzdelavamesa #neuroveda #hojnost #osobnyrast #czsk #slovenskypodcast #robcomilujes

Ocean Coaching Podcast je zaradený do kategórie Vzdelávanie.

Ocean Coaching Podcast je zaradený do kategórie Vzdelávanie. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Mozgová Atletika, Nerudacast, Vedátorský podcast, Dejepis Inak, Búrači gastromýtov.