Rádio Slovensko v relácii Z prvej ruky prináša aktuálne debaty na politické, občianske a spoločenské témy, ktoré rezonujú v spoločnosti. Vysielame každý pracovný deň o 12:30 v Rádiu Slovensko.
Diskusiu Z prvej ruky pripravuje RTVS – Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. Témy sa dotýkajú najmä oblastí ako sú politika, ekonómia, legislatíva, občianske právo, NRSR – parlament, vláda SR, či európske inštitúcie. Počas prázdnin sa relácia nevysiela.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 17. 3. 2020 info

Priemerná dĺžka epizódy je 26 minút

Epizódy

episode thumbnail

Aká bude naša zahraničná politika – korona kríza (23.4.2020 12:30)

Hostia: Martin Klus (SaS, štátny tajomník MZV) a Juraj Blanár (Smer-SD, poslanec a predseda zahraničného výboru NR SR) Premiér Igor…

Hostia: Martin Klus (SaS, štátny tajomník MZV) a Juraj Blanár (Smer-SD, poslanec a predseda zahraničného výboru NR SR) Premiér Igor…

Z prvej ruky - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Rádio Slovensko v relácii Z prvej ruky prináša aktuálne debaty na politické, občianske a spoločenské témy, ktoré rezonujú v spoločnosti. Vysielame každý pracovný deň o 12:30 v Rádiu Slovensko. Diskusiu Z prvej ruky pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. Témy sa dotýkajú najmä oblastí ako sú politika, ekonómia, legislatíva, občianske právo, NRSR - parlament, vláda SR, či európske inštitúcie. Počas prázdnin sa relácia nevysiela.

Z prvej ruky je zaradený do kategórie Správy, Politika.

Z prvej ruky je zaradený do kategórie Správy. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Dobré ráno | Denný podcast denníka SME, Braňo Závodský Naživo, V redakcii, Denník N Newsfilter, .týždeň podcast.