Arcade Watch je kolektív videoherných vychutnávačov ktorého obsah klíči priamo z nekonečnej lásky k videohrám.

Herný svet je presýtený tými najväčšími marketingovými molochmi a preto bastlíme podcasty kde spovedáme malých československých videoherných tvorcov a štúdia ktoré okrem nádherných hier rozprávajú aj o svojich príbehoch a láske k spoločnému digitálnemu koníčku.

Popri prieskume tuzemskej scény sa vyžívame v šparkaní do nostalgie kedy v relácii Kronika Gotýčk spomíname na kúsky vyjduvšie za posledných 30+ rokov a oceňujeme ich v malej videohernej olympiáde kde každý rok vyhrá OBJEKTÍVNE tá najlepšia videohra.

Web podcastu

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 26. 11. 2018 info

Priemerná dĺžka epizódy je 1 hodina a 43 minút

Epizódy

Arcade Watch Podcast - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Arcade Watch je kolektív videoherných vychutnávačov ktorého obsah klíči priamo z nekonečnej lásky k videohrám. Herný svet je presýtený tými najväčšími marketingovými molochmi a preto bastlíme podcasty kde spovedáme malých československých videoherných tvorcov a štúdia ktoré okrem nádherných hier rozprávajú aj o svojich príbehoch a láske k spoločnému digitálnemu koníčku. Popri prieskume tuzemskej scény sa vyžívame v šparkaní do nostalgie kedy v relácii Kronika Gotýčk spomíname na kúsky vyjduvšie za posledných 30+ rokov a oceňujeme ich v malej videohernej olympiáde kde každý rok vyhrá OBJEKTÍVNE tá najlepšia videohra.

Arcade Watch Podcast je zaradený do kategórie Voľný čas, Video hry.

Arcade Watch Podcast je zaradený do kategórie Voľný čas. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Poďme spolu lietať, pozri ja uz letim, Záhradkári, POVEDZ LOĎ!, Pravdivé Príbehy.