Nový podcast o enviro témach, ktoré stoja za reč. Presvedčte sa aj vy, že náš svet môže byť udržateľný, a spoznajte príbehy tých, ktorí držia jeho osud na svojich pleciach. Počúvajte Atlas, enviropodcast Nadácie VÚB. Podcast pripravujeme raz mesačne a jeho epizódy sa budú venovať rôznym témam – od problému nadspotreby, „zavalenia“ odpadmi, cez enviro vzdelávanie, ktoré majú vo svojich rukách už aj mladí až po témy poukazujúce na prejavy klimatickej krízy, stratu biodiverzity a hlavne hlas, ktorý môže dať prírode každý z nás.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 9. 10. 2023 info

Priemerná dĺžka epizódy je 26 minút

Epizódy

Atlas – Enviropodcast - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Nový podcast o enviro témach, ktoré stoja za reč. Presvedčte sa aj vy, že náš svet môže byť udržateľný, a spoznajte príbehy tých, ktorí držia jeho osud na svojich pleciach. Počúvajte Atlas, enviropodcast Nadácie VÚB. Podcast pripravujeme raz mesačne a jeho epizódy sa budú venovať rôznym témam – od problému nadspotreby, „zavalenia“ odpadmi, cez enviro vzdelávanie, ktoré majú vo svojich rukách už aj mladí až po témy poukazujúce na prejavy klimatickej krízy, stratu biodiverzity a hlavne hlas, ktorý môže dať prírode každý z nás.

Atlas – Enviropodcast je zaradený do kategórie Veda, Príroda.

Atlas – Enviropodcast je zaradený do kategórie Veda. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Vedecký podcast SAV, Tech_FM, Kvantum ideí, Pravda o klíme, Zelený piatoček.