Vyštudovala administratívu riadenia a v administratíve aj začínala: najprv na sekretariáte dekanátu a potom v súkromnej bezpečnostnej firme. Cez prácu sa zoznámila so svojím neskorším manželom. Narodil sa im syn so zápalom mozgových blán, čo obnášalo špeciálnu starostlivosť a bola na to viac-menej sama, lebo manžel podnikal. Hľadala preto všelijaké alternatívy – stravu, šport, fitness, olejčeky, akupunktúra, masáže. A keďže jej to pomohlo, chcela to odovzdávať ďalším.

Po piatich rokoch sa jej narodili zdravé dvojičky, čo si užila. Pokračovala v zdravom životnom štýle, urobila si kurzy jógy. Jóga je v móde, ale ľudia s ňou spájajú aj veľa predsudkov – že je pomalá, nudná a len pre ženy. Ona sa to snaží zmeniť a má na jóge aj mužov. Vytvorila si trojkombináciu – spinning, v ktorej je gold level trénerkou, k tomu silové cvičenia a jógu. 

Jej fuck upom je rozvod po 24-ročnom manželstve. Veľmi jej pomohlo, že sama vie pracovať so svojím mentálnym nastavením a oporou jej boli noví ľudia v živote. Je rada sama so sebou, hrá na klavíri, počúva podcasty a stretáva sa s ľuďmi. Chce mať hodnotný a naplnený život až do posledného nádychu.

 

SLEDUJTE NÁS
Instagram: https://www.instagram.com/butterfly_effect_podcast/
Facebook: https://www.facebook.com/bbeffect
YouTube: https://www.youtube.com/@ButterflyPodcast/
Webová stránka: https://bb-effect.sk/

Prihláste sa na odber našich podcastov na YouTube, Apple Podcasts a Spotify.

Je to zadarmo.

Ak sa vám podcast páčil, napíšte nám peknú recenziu a dajte nám 5* hviezdičiek. 🙂🙏🏼

 

SPONZOR DNEŠNEJ EPIZÓDY:

Vienna House Easy by Wyndham