Michal Malík
Vyštudoval hotelovú akadémiu v Piešťanoch, pretože chcel cestovať a pracovať v zahraničí. A postupne sa mu to splnilo. Keď ho prijali na Vysokú školu ekonomickú v Bratislave, cestovanie obmedzil na čas prázdnin, ktoré trávil na brigádach v Spojených štátoch. Dnes cestuje – a to aj niekoľkokrát ročne, do Číny, ktorú objavil ako turista a potom aj ako podnikateľ. V oboch prípadoch sa snaží búrať predsudky, že v Číne si kúpite len lacné a nekvalitné veci. Cez svoju firmu organizuje zážitkové cesty, sprevádza Slovákov na veľtrhy, obchoduje s Čínou, založil e-shipping, aby mohol efektívne dovážať tovar z Číny a Ázie.  
Michal Malík ešte ako študent brigádoval v baroch, malý bar si založil už na vysokej škole a sníva, že raz bude majiteľom pivovaru na Seychelách, kde by sa potom, čo predá svoju firmu, rád presťahoval. Podávať tam však chce naše pivo, lebo miestne mu nechutí.
SLEDUJTE NÁS
Instagram: https://https://www.instagram.com/butterfly_effect_podcast/
Facebook: https://www.facebook.com/bbeffect
YouTube: https://www.youtube.com/@ButterflyPodcast/
Webová stránka: https://bb-effect.sk
Podcast: https://butterflyeffectvbiznise.podbean.com
 
Prihláste sa na odber našich podcastov na YouTube, Apple Podcasts a Spotify. Je to zadarmo. Ak sa vám podcast páčil, napíšte nám peknú recenziu a dajte nám 5* hviezdičiek. 🙂🙏🏼
 
SPONZOR DNEŠNEJ EPIZÓDY:
KARIN & Partners, realitná kancelária | www.karinpartners.sk
 
#butterflyeffect #butterflyeffectpodcast #podcast