Prinášame vám témy, ktoré hýbu naším mestom, informácie o dianí v Banskej Bystrici, rozhovory so zaujímavými ľuďmi a odpovede na dôležité otázky. Projektové zámery a investície, ekológia, infraštruktúra, sociálne veci, školstvo, kultúra, šport i participácia. Venovať sa budeme nielen týmto oblastiam. Prostredníctvom podcastu odznejú fakty a názory odborníkov, ktorí majú záujem riešiť veci efektívne a hlavne zodpovedne. Jednotlivé epizódy vám chceme prinášať dvakrát do mesiaca.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 7. 12. 2023 info

Priemerná dĺžka epizódy je 27 minút

Epizódy

Bystrický podcast - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Prinášame vám témy, ktoré hýbu naším mestom, informácie o dianí v Banskej Bystrici, rozhovory so zaujímavými ľuďmi a odpovede na dôležité otázky. Projektové zámery a investície, ekológia, infraštruktúra, sociálne veci, školstvo, kultúra, šport i participácia. Venovať sa budeme nielen týmto oblastiam. Prostredníctvom podcastu odznejú fakty a názory odborníkov, ktorí majú záujem riešiť veci efektívne a hlavne zodpovedne. Jednotlivé epizódy vám chceme prinášať dvakrát do mesiaca.

Bystrický podcast je zaradený do kategórie Vláda.

Bystrický podcast je zaradený do kategórie Vláda. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Plán pre budúcnosť, HlbokáOnline 🎙️, po.DIAĽNICI, Z petržalskej obývačky, Malacky NAHLAS.