Moderátorkou podcastov je Jana Balážová, ambasádorka empatie na pracovisku a transformačná sprievodkyňa lídrov. Cesty lídrov – cesty empatie sú skutočnými príbehmi jej klientov, s ktorými budujú novú generáciu lídrov – Chief Empathy Officers.
V rozhovoroch títo lídri – ambasádori empatie prezradia viac o svojom procese vnútornej premeny, čo bol najsilnejší impulz, prečo sa rozhodli investovať čas do práce na sebe a integrovať empatiu do svojho líderstva a celkovo do biznisu, aké výzvy museli a musia pri tom prekonávať, aké výsledky im táto transformácia prináša a mnoho iného.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 19. 1. 2024 info

Priemerná dĺžka epizódy je 28 minút

Epizódy

Cesty lídrov – cesty empatie - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Moderátorkou podcastov je Jana Balážová, ambasádorka empatie na pracovisku a transformačná sprievodkyňa lídrov. Cesty lídrov - cesty empatie sú skutočnými príbehmi jej klientov, s ktorými budujú novú generáciu lídrov - Chief Empathy Officers. V rozhovoroch títo lídri - ambasádori empatie prezradia viac o svojom procese vnútornej premeny, čo bol najsilnejší impulz, prečo sa rozhodli investovať čas do práce na sebe a integrovať empatiu do svojho líderstva a celkovo do biznisu, aké výzvy museli a musia pri tom prekonávať, aké výsledky im táto transformácia prináša a mnoho iného.

Cesty lídrov – cesty empatie je zaradený do kategórie Vzdelávanie.

Cesty lídrov – cesty empatie je zaradený do kategórie Vzdelávanie. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Mozgová Atletika, Dejepis Inak, Nerudacast, Búrači gastromýtov, Vedátorský podcast.