„Aby ste sa mohli cítiť bezpečne, niekto musí mať poriadnu paranoju.“ Celé zle je vaša pravidelná dávka optimizmu a voľné pokračovanie podcastu Daj NATO!. Peter a Michal, sami dvaja, alebo s vyberanými hosťami, o bezpečnosti, dianí doma a vo svete a všetkom ostatnom. Pritrafí sa aj humor, ktorý občas končí smiechom. Naďalej platí: názory účinkujúcich sa nemusia zhodovať s názormi účinkujúcich.

Podporte nás na www.patreon.com/celezle. Napíšte nám na [email protected]. Sledujte nás na IG cele_zle_podcast.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 20. 6. 2022 info

Priemerná dĺžka epizódy je 59 minút

Epizódy

episode thumbnail

Veštecká poradňa 2024 (s Petrom a Michalom)

Prečo sme zmenili názov podcastu na Celè zle? Je to to, čo nás čaká v roku 2024? Alebo je to celé…

Prečo sme zmenili názov podcastu na Celè zle? Je to to, čo nás čaká v roku 2024? Alebo je to celé…

Celè zle (ex Daj NATO!) - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . „Aby ste sa mohli cítiť bezpečne, niekto musí mať poriadnu paranoju.“ Celé zle je vaša pravidelná dávka optimizmu a voľné pokračovanie podcastu Daj NATO!. Peter a Michal, sami dvaja, alebo s vyberanými hosťami, o bezpečnosti, dianí doma a vo svete a všetkom ostatnom. Pritrafí sa aj humor, ktorý občas končí smiechom. Naďalej platí: názory účinkujúcich sa nemusia zhodovať s názormi účinkujúcich. Podporte nás na www.patreon.com/celezle. Napíšte nám na [email protected]. Sledujte nás na IG cele_zle_podcast.

Celè zle (ex Daj NATO!) je zaradený do kategórie Správy.

Celè zle (ex Daj NATO!) je zaradený do kategórie Správy. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Dobré ráno | Denný podcast denníka SME, Denník N Newsfilter, V redakcii, Braňo Závodský Naživo, Podcasty Aktuality.sk.