Ako iste viete, svet okolo nás beží tak rýchlo, že nestíhame registrovať, čo sa vôbec deje alebo si musíme prezrieť nanajvýš 3 stránky a 2 sociálne siete, aby sme sa vôbec niečo dozvedeli, preto, aby ste mohli spomaliť a v pokoji si vychutnať novinky a ich preberanie je tu nová podcastová show s názvom Davepricorn Podcast Show, kde sa dozviete najnovšie informácie zo sveta hudby, technológií a iných noviniek, vypočujte si rôzne názory ľudí a zistíte viac než ste kedy dúfali.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 6. 9. 2022 info

Priemerná dĺžka epizódy je 9 minút

episode thumbnail

Privítanie do DPS

Krátke a výstižné privítanie do novej Davepricorn Podcast Show

Krátke a výstižné privítanie do novej Davepricorn Podcast Show

Epizódy

episode thumbnail

Longing for Midnights: Early talk with Matthew

V tejto epizóde sa dozviete, čo si na nás Taylor prichystala v midnights, ako to vyzerá s pocitmi a odhadmi…

V tejto epizóde sa dozviete, čo si na nás Taylor prichystala v midnights, ako to vyzerá s pocitmi a odhadmi…

davepricorn podcast show - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Ako iste viete, svet okolo nás beží tak rýchlo, že nestíhame registrovať, čo sa vôbec deje alebo si musíme prezrieť nanajvýš 3 stránky a 2 sociálne siete, aby sme sa vôbec niečo dozvedeli, preto, aby ste mohli spomaliť a v pokoji si vychutnať novinky a ich preberanie je tu nová podcastová show s názvom Davepricorn Podcast Show, kde sa dozviete najnovšie informácie zo sveta hudby, technológií a iných noviniek, vypočujte si rôzne názory ľudí a zistíte viac než ste kedy dúfali.

davepricorn podcast show je zaradený do kategórie Správy, Správy o zábave.

davepricorn podcast show je zaradený do kategórie Správy. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Dobré ráno | Denný podcast denníka SME, V redakcii, Denník N Newsfilter, Braňo Závodský Naživo, Denník E.