Film Europe Media Company dnes patrí medzi najvýznamnejšie filmové a distribučné spoločnosti na Slovensku. Hlavnou misiou spoločnosti je prinášať na slovenský filmový trh kvalitné európske a festivalové filmy a podieľať sa na mapovaní a diskusii o smerovaní aktuálych trendov filmového a televízneho priemyslu doma a v zahraničí.

Film Europe každoročne distribuuje do slovenských kín desiatky nových objavných filmov, prináša ocenené filmy z hlavnej súťaže svetových festivalov a uvádza najvýznamnejšie režisérske osobnosti ako aj nových objavných filmárov. Filmy distribuje v Kine Film Europe v Bratislave ako aj v ďalších jednosálových kinách a multiplexoch na Slovensku.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 4. 12. 2020 info

Priemerná dĺžka epizódy je 1 hodina a 14 minút

Epizódy

Film Europe - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Film Europe Media Company dnes patrí medzi najvýznamnejšie filmové a distribučné spoločnosti na Slovensku. Hlavnou misiou spoločnosti je prinášať na slovenský filmový trh kvalitné európske a festivalové filmy a podieľať sa na mapovaní a diskusii o smerovaní aktuálych trendov filmového a televízneho priemyslu doma a v zahraničí. Film Europe každoročne distribuuje do slovenských kín desiatky nových objavných filmov, prináša ocenené filmy z hlavnej súťaže svetových festivalov a uvádza najvýznamnejšie režisérske osobnosti ako aj nových objavných filmárov. Filmy distribuje v Kine Film Europe v Bratislave ako aj v ďalších jednosálových kinách a multiplexoch na Slovensku.

Film Europe je zaradený do kategórie Televízia a film. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Trochu inak s Adelou, Vertigo, Relácia Fundamenty, Off Duty: An NCIS Rewatch, AUDIOVIZUÁLNE.