Poznáte to… je ráno, zobudíte sa a prvé čo človeku napadne je stlačiť gombík a urobiť si kávu. Každý si prejdeme svojim rituálom a deň potom môže začať. 

Odteraz však môžeš mať svoj každodenný rituál iný ako doteraz.

Ku kávičke si môžeš pustiť náš podcast a je jedno, či ho budeš počúvať ráno, na obed, či večer. Hoc sme kávopiči, nemáme podkást o káve, ale kecáme pri nej. Niekedy sami a niekedy s hosťom. 
Sme podkást zo života, pri ktorom si oddýchneš, pobavíš sa a možno si aj zaspomínaš na svoje uletené zážitky zo života. 

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 22. 12. 2021 info

Priemerná dĺžka epizódy je 57 minút

Epizódy

KÁVOPIČI PODKÁST - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Poznáte to... je ráno, zobudíte sa a prvé čo človeku napadne je stlačiť gombík a urobiť si kávu. Každý si prejdeme svojim rituálom a deň potom môže začať.  Odteraz však môžeš mať svoj každodenný rituál iný ako doteraz. Ku kávičke si môžeš pustiť náš podcast a je jedno, či ho budeš počúvať ráno, na obed, či večer. Hoc sme kávopiči, nemáme podkást o káve, ale kecáme pri nej. Niekedy sami a niekedy s hosťom.  Sme podkást zo života, pri ktorom si oddýchneš, pobavíš sa a možno si aj zaspomínaš na svoje uletené zážitky zo života. 

KÁVOPIČI PODKÁST je zaradený do kategórie Komédia, Comedy Interviews.

KÁVOPIČI PODKÁST je zaradený do kategórie Komédia. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Piatoček, Adela a Sajfa, OOODCHOD, Doktor má Filipa, jauuu, PS: to bolelo.