Pri klimatickej zmene každý z nás bude musieť skôr alebo neskôr vystúpiť zo svojej komfortnej zóny. Pre každého to bude znamenať niečo iné. Napokon ale, v istom momente, sa každý z nás bude musieť stať človekom, ktorý túto tému rieši. Preto je dôležité rozprávať sa o nej. Nechceme vás strašiť tým, že už včera bolo neskoro. Našim cieľom nie je, aby ste z nás dostali klimatickú úzkosť. Chceme vám prinášať fakty, najnovšie informácie a kontexty a na konci aj možné rozriešenia.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 6. 11. 2020 info

Priemerná dĺžka epizódy je 48 minút

Epizódy

Klímapodcast - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Pri klimatickej zmene každý z nás bude musieť skôr alebo neskôr vystúpiť zo svojej komfortnej zóny. Pre každého to bude znamenať niečo iné. Napokon ale, v istom momente, sa každý z nás bude musieť stať človekom, ktorý túto tému rieši. Preto je dôležité rozprávať sa o nej. Nechceme vás strašiť tým, že už včera bolo neskoro. Našim cieľom nie je, aby ste z nás dostali klimatickú úzkosť. Chceme vám prinášať fakty, najnovšie informácie a kontexty a na konci aj možné rozriešenia.

Klímapodcast je zaradený do kategórie Veda.

Klímapodcast je zaradený do kategórie Veda. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Zoom, Tech_FM, Kvantum ideí, Veda na dosah, Hviezdne pojmy.