Vítame vás pri počúvaní podcastu Koderia Talks, ktorý sme pre vás pripravili v spolupráci s portálom www.koderia.sk. Koderia je unikátny projekt, kde si na svoje prídu všetci porgramátori či programátorky a nadšenci IT. V našich podcastoch diskutujeme so zaujímavými ľuďmi o rôznych odvetviac informatiky pričom viac ako business príbehy nás zaujímajú technológie, frameworky, metodológie a skúsenosti s nimi. Chceme prinášať rozhovory, ktoré vedia pomôcť programátorom, analytikom, projekt managerom pri ich každodennej práci, prípadne ich vedia upriamiť na novinky v danej oblasti.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 21. 9. 2021 info

Priemerná dĺžka epizódy je 49 minút

Koderia Talks - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Vítame vás pri počúvaní podcastu Koderia Talks, ktorý sme pre vás pripravili v spolupráci s portálom www.koderia.sk. Koderia je unikátny projekt, kde si na svoje prídu všetci porgramátori či programátorky a nadšenci IT. V našich podcastoch diskutujeme so zaujímavými ľuďmi o rôznych odvetviac informatiky pričom viac ako business príbehy nás zaujímajú technológie, frameworky, metodológie a skúsenosti s nimi. Chceme prinášať rozhovory, ktoré vedia pomôcť programátorom, analytikom, projekt managerom pri ich každodennej práci, prípadne ich vedia upriamiť na novinky v danej oblasti.

Koderia Talks je zaradený do kategórie Technológie.

Koderia Talks je zaradený do kategórie Technológie. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Klik, Technologický podcast SHARE | Živé.sk | HernáZóna.sk, Na Mojom Kompe To Ide, Energia zajtrajška, DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT.