V lektorstveprichádzajú neustále nové trendy. Čo by však malo byť stále rovnaké, je úprimná snaha o excelentnosť. Úsilie o to aby sme vytvárali spolupráce, ktoré budú príjemné pre nás – lektorov, aj pre našich študentov. Lepší lektor je podcast Akadémie lektorov, vďaka ktorému budete po každej epizódke o kúsok lepším lektorom pre vašich študentov.

Premýšľate, kam ďalej posunúť vaše lektorské podnikanie?
Kurz Stratégia lektorskej značky môže byť správnym začiatkom: www.akademialektorov.sk

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 9. 9. 2022 info

Priemerná dĺžka epizódy je 19 minút

Epizódy

Lepší lektor - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . V lektorstveprichádzajú neustále nové trendy. Čo by však malo byť stále rovnaké, je úprimná snaha o excelentnosť. Úsilie o to aby sme vytvárali spolupráce, ktoré budú príjemné pre nás - lektorov, aj pre našich študentov. Lepší lektor je podcast Akadémie lektorov, vďaka ktorému budete po každej epizódke o kúsok lepším lektorom pre vašich študentov. Premýšľate, kam ďalej posunúť vaše lektorské podnikanie? Kurz Stratégia lektorskej značky môže byť správnym začiatkom: www.akademialektorov.sk

Lepší lektor je zaradený do kategórie Vzdelávanie.

Lepší lektor je zaradený do kategórie Vzdelávanie. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Mozgová Atletika, Dejepis Inak, Vedátorský podcast, Nerudacast, Mindfulness, sebarozvoj a pozitívna psychológia.