Prvá séria krimipodcastu Mafiánsky štát sa venuje oligarchicko-politickému klanu Bödörovcov. Ovládali políciu a podľa obžaloby v kauze Očistec ju používali na výber výpalného od podnikateľov. Ako sa dostali k toľkej moci a k štátnym zákazkám? Ktorí konkrétni politici Smeru majú blízke vzťahy s obžalovaným Norbertom B.? A počuli ste už o bratovi premiéra Ladislavovi Ficovi? Tento true crime podcast mapuje Bödörovcov od vzniku, cez prvé kontakty s nitrianskym Smerom, až po najväčšiu korupčnú kauzu v dejinách Slovenska.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 4. 7. 2023 info

Priemerná dĺžka epizódy je 29 minút

Epizódy

Mafiánsky štát - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Prvá séria krimipodcastu Mafiánsky štát sa venuje oligarchicko-politickému klanu Bödörovcov. Ovládali políciu a podľa obžaloby v kauze Očistec ju používali na výber výpalného od podnikateľov. Ako sa dostali k toľkej moci a k štátnym zákazkám? Ktorí konkrétni politici Smeru majú blízke vzťahy s obžalovaným Norbertom B.? A počuli ste už o bratovi premiéra Ladislavovi Ficovi? Tento true crime podcast mapuje Bödörovcov od vzniku, cez prvé kontakty s nitrianskym Smerom, až po najväčšiu korupčnú kauzu v dejinách Slovenska.

Mafiánsky štát je zaradený do kategórie Skutočný zločin. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú vražedné psyché, Kriminálne spisy, PROFIL ZLOČINU, Krimi Hodinka, LUPIČI.