Odomykáme Mafiánsky štát!

Každý týždeň si budete môcť vypočuť nový diel tejto série. Ak však nechcete čakať, môžete si ich vypočuť v predstihu hneď, po prihlásení sa do Aktuality Navyše.

Každá mafiánska skupina má svojich dvorných právnikov. Hlavnými hrdinami sú v tomto prípade Robert Kaliňák, Marek Para a Pavol Gašpar.

Dá sa na základe prepojení právnikov, rodín a zástupcov strán povedať, že Bödörovci sú rodinno-stranícky klan?

Získajte prístup k celej sérii 13-dielneho seriálu Mafiánsky štát a prístup k ďalšiemu exkluzívnemu obsahu Aktuality Navyše.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 4. 7. 2023 info

Priemerná dĺžka epizódy je 29 minút

Epizódy

Mafiánsky štát - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Odomykáme Mafiánsky štát! Každý týždeň si budete môcť vypočuť nový diel tejto série. Ak však nechcete čakať, môžete si ich vypočuť v predstihu hneď, po prihlásení sa do Aktuality Navyše. Každá mafiánska skupina má svojich dvorných právnikov. Hlavnými hrdinami sú v tomto prípade Robert Kaliňák, Marek Para a Pavol Gašpar. Dá sa na základe prepojení právnikov, rodín a zástupcov strán povedať, že Bödörovci sú rodinno-stranícky klan? Získajte prístup k celej sérii 13-dielneho seriálu Mafiánsky štát a prístup k ďalšiemu exkluzívnemu obsahu Aktuality Navyše.

Mafiánsky štát je zaradený do kategórie Skutočný zločin. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú vražedné psyché, Kriminálne spisy, PROFIL ZLOČINU, Idem na zásah, Krimi Hodinka.