Spolu s koučkou a mentorkou Federikou Plesník sme sa stretli už po druhý raz. Nadviazali sme na veľmi úspešný diel o motivácii a kariérnej zmene. Tentokrát sme sa pozreli detailne na teóriu vnútorných sabotérov, s ktorou Federika vo svojej praxi často pracuje so svojimi klientmi a klientkami. Teória vnútorných sabotérov odhaľuje pôvodcov negatívnej vnútornej motivácie a pomáha vyrovnať sa s nimi. 

V tomto podcaste sme si na našich vlastných vnútorných sabotéroch vysvetlili, ako sa pohnúť z miesta, ako prepísať vzroce nášho správania, ktoré nám neslúžia a naopak sabotujú naše snahy. Adel aj Daška pozdieľali svoje osobné zlyhania a poučenia z nich a Federika nám pomohla vziať si z nich viac než len ponaučeniea ukázala nám praktické cesty k všímavosti, rozvahe a vedomému prístupu k bežným každodenným situáciám aj veľkm rozhodnutiam v našom živote.

Vrelo vám odporúčame pred počúvaním si urobiť oba testy. Diel dostane pre vás nový rozmer. Oba testy sú naozaj krátke a zaberú vám max. 5 minút.

Pre test pozitívnej inteligencie klikajte sem:
https://assessment.positiveintelligence.com/saboteur/overview

Ak si chcete urobiť test vnútorných sabotérov, nájdete ho na tomto linku:

https://assessment.positiveintelligence.com/pq/overview

Federika spolu s organizáciou Pracujúce mamy organizujú ďalší semester úspešného kurzu Spokojná v práci. Jeho súčasťou je aj detailná práca s témou vnútornej motivácie na podkladoch teórie vnútorných sabotérov. Ak vás kurz zaujíma, otvára sa 15.3.2023 a viac informácií o ňom nájdete na tomto linku: 

https://www.federikaplesnik.com/pracujuce-mamy-kurz-spokojna-v-praci