Pre koho je to podcast? Pre všetky mamičky viacerých detí, ktoré fungujú neustále a sú 24 hodín pre svoje deti k dispozícii. 

Mamy, ktoré aj keď sa usilujú, ako chcú, aj tak majú pocit, že deň by musel mať minimálne 48 hodín, aby ste po stíhali všetky tie činnosti, čo treba urobiť. 

Mamy, ktoré nemajú to šťastie, že im okolie či rodina chce stále pomáhať, a tak sú viac mene na výchovu a starostlivosť svojich detí samé.

Prečo to poznám? Lebo aj ja som sa tak cítila pri 2 deťoch- vyťažená, unavená a večne nestíhajúca. Medzičasom mám 4 deti a k tomu pracujem na manažérskej pozícii a zvládam to. 

O mojej metóde plánovania času pre mamičky viacerých detí sa dozviete tu alebo na mamatalks.sk. Teším sa na vás.

Web podcastu

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 24. 3. 2023 info

Priemerná dĺžka epizódy je 18 minút

episode thumbnail

Epizóda #1 – Úvod (alebo čo vás čaká v tomto podcaste)

Volám sa Lýdia Argilli a vítam vás na Mamatalks.sk, podcaste pre zaneprázdnené mamičky. Mať 3 a viac deti nie je…

Volám sa Lýdia Argilli a vítam vás na Mamatalks.sk, podcaste pre zaneprázdnené mamičky. Mať 3 a viac deti nie je…

Epizódy

episode thumbnail

Epizóda #41- Aku mamou ste? Ako by ste sa odhadli? Otestujte sa online kvízom

Azda každá mama sa z času na čas porovnáva s inými mamami a kladie si otázku, akou mamou ste prípadne…

Azda každá mama sa z času na čas porovnáva s inými mamami a kladie si otázku, akou mamou ste prípadne…

Mamatalks.sk - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Pre koho je to podcast? Pre všetky mamičky viacerých detí, ktoré fungujú neustále a sú 24 hodín pre svoje deti k dispozícii. Mamy, ktoré aj keď sa usilujú, ako chcú, aj tak majú pocit, že deň by musel mať minimálne 48 hodín, aby ste po stíhali všetky tie činnosti, čo treba urobiť. Mamy, ktoré nemajú to šťastie, že im okolie či rodina chce stále pomáhať, a tak sú viac mene na výchovu a starostlivosť svojich detí samé.Prečo to poznám? Lebo aj ja som sa tak cítila pri 2 deťoch- vyťažená, unavená a večne nestíhajúca. Medzičasom mám 4 deti a k tomu pracujem na manažérskej pozícii a zvládam to. O mojej metóde plánovania času pre mamičky viacerých detí sa dozviete tu alebo na mamatalks.sk. Teším sa na vás.

Mamatalks.sk je zaradený do kategórie Deti a rodina, Rodičovstvo.

Mamatalks.sk je zaradený do kategórie Deti a rodina. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Otcovia v plienkach, DIGITÁLNI RODIČIA, Mama Gang, Rozprávky SME, Parádne rozprávky.