Martin je informatik, digitálny nomád a podnikateľ. Popularizuje umelú inteligenciu a inovácie. Jeho cieľom je zlepšovať život na Slovensku využívaním moderných technológií a zvyšovaním vzdelanosti obyvateľstva. Zaoberá sa tzv. syntetickými médiami. Za jeho činnosť ho Ministerstvo hospodárstva nominovalo na najvyššie vedecké ocenenie „Cena za vedu a techniku“. V knihe detailne opisuje, ako z vášne pre umelú inteligenciu vybudoval prosperujúce podnikanie a stal sa podľa viacerých médií najsledovanejším slovenským informatikom.

Epizódy

Nenašli sa žiadne epizódy

Martin Spano - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Martin je informatik, digitálny nomád a podnikateľ. Popularizuje umelú inteligenciu a inovácie. Jeho cieľom je zlepšovať život na Slovensku využívaním moderných technológií a zvyšovaním vzdelanosti obyvateľstva. Zaoberá sa tzv. syntetickými médiami. Za jeho činnosť ho Ministerstvo hospodárstva nominovalo na najvyššie vedecké ocenenie „Cena za vedu a techniku“. V knihe detailne opisuje, ako z vášne pre umelú inteligenciu vybudoval prosperujúce podnikanie a stal sa podľa viacerých médií najsledovanejším slovenským informatikom.

Martin Spano je zaradený do kategórie Biznis, Podnikanie.

Martin Spano je zaradený do kategórie Biznis. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Forbes 30 pod 30, buzzworld by gabo & peťo, Index, Ekonómia ľudskou rečou, Michal Truban Podcast.