Filozofia, ktorá nesie rovnaký názov ako náš podcast, hovorí o ľudskej mysli ako o neustále meniacom sa toku myšlienok. Otvárať sa novým myšlienkam, skúsenostiam a ľudom je nevyhnutné pre náš rozvoj, pokiaľ nechceme stagnovať. A presne to, chceme dosiahnuť. Moje meno je Viki a v podcaste MINDSTREAM sa s hosťami rozprávam o mainstream, ale aj menej mainstream veciach. Spolu diskutujeme, premýšľame a vystupujeme z komfortnej zóny.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 22. 4. 2023 info

Priemerná dĺžka epizódy je 26 minút

MINDSTREAM - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Filozofia, ktorá nesie rovnaký názov ako náš podcast, hovorí o ľudskej mysli ako o neustále meniacom sa toku myšlienok. Otvárať sa novým myšlienkam, skúsenostiam a ľudom je nevyhnutné pre náš rozvoj, pokiaľ nechceme stagnovať. A presne to, chceme dosiahnuť. Moje meno je Viki a v podcaste MINDSTREAM sa s hosťami rozprávam o mainstream, ale aj menej mainstream veciach. Spolu diskutujeme, premýšľame a vystupujeme z komfortnej zóny.

MINDSTREAM je zaradený do kategórie Vzdelávanie.

MINDSTREAM je zaradený do kategórie Vzdelávanie. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Mozgová Atletika, Nerudacast, Dejepis Inak, Vedátorský podcast, Búrači gastromýtov.