Pokračujem vo svojej misii inšpirovať k podnikaniu, sebestačnosti a zdieľam svoje skúsenosti z businessu.

Som Milan Dubec – podnikateľ, vizionár, investor a filantrop, ktorý vlastní a riadi projekty v developmente, online a médiach. Založil som niekoľko úspešných portálov ako Azet.sk, Aktuality.sk, Pokec.sk, Bistro.sk, Nehnuteľnosti.sk a som spolumajiteľom viacerých úspešných firiem na Slovensku (GoodRequest, EIV.AI, Zilinak.sk). Naďalej som akcionárom multimediálneho vydavateľstva Ringier Slovakia, riaditeľom developerskej spoločnosti Reinoo, a.s. a investorom do technologických start-upov.

Web podcastu

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 29. 12. 2023 info

Priemerná dĺžka epizódy je 46 minút

Epizódy

episode thumbnail

Money Talk 8: Hypotéku ti splatí inflácia

Rast miezd je jedným z dôvodov, prečo máme infláciu – rast cien. No na inflácii sa dá aj zarobiť. Ak…

Rast miezd je jedným z dôvodov, prečo máme infláciu – rast cien. No na inflácii sa dá aj zarobiť. Ak…

MONEY TALK MILAN DUBEC - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Pokračujem vo svojej misii inšpirovať k podnikaniu, sebestačnosti a zdieľam svoje skúsenosti z businessu. Som Milan Dubec - podnikateľ, vizionár, investor a filantrop, ktorý vlastní a riadi projekty v developmente, online a médiach. Založil som niekoľko úspešných portálov ako Azet.sk, Aktuality.sk, Pokec.sk, Bistro.sk, Nehnuteľnosti.sk a som spolumajiteľom viacerých úspešných firiem na Slovensku (GoodRequest, EIV.AI, Zilinak.sk). Naďalej som akcionárom multimediálneho vydavateľstva Ringier Slovakia, riaditeľom developerskej spoločnosti Reinoo, a.s. a investorom do technologických start-upov.

MONEY TALK MILAN DUBEC je zaradený do kategórie Biznis, Podnikanie.

MONEY TALK MILAN DUBEC je zaradený do kategórie Biznis. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú PREČO PRÁVE ONI?, Sedem rokov v debete, Index, Ekonómia ľudskou rečou, buzzworld by gabo & peťo.