Odkrývanie je podcast Dokumentačného strediska holokaustu v spolupráci so SME.sk. Odkrýva temné, ale aj biele miesta našej minulosti a pozerá na ňu cez konkrétne ľudské príbehy. Podcast Odkrývanie je tiež reakciou na nárast extrémizmu a stále prítomné tendencie popierať holokaust alebo ospravedlňovať čelných predstaviteľov ľudáckeho režimu, ktorých sme dodnes svedkami. Jeho cieľom je aj cez konkrétne príbehy ľudí podnietiť k zamysleniu a scitlivovať spoločnosť.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 9. 9. 2020 info

Priemerná dĺžka epizódy je 35 minút

Epizódy

Odkrývanie - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Odkrývanie je podcast Dokumentačného strediska holokaustu v spolupráci so SME.sk. Odkrýva temné, ale aj biele miesta našej minulosti a pozerá na ňu cez konkrétne ľudské príbehy. Podcast Odkrývanie je tiež reakciou na nárast extrémizmu a stále prítomné tendencie popierať holokaust alebo ospravedlňovať čelných predstaviteľov ľudáckeho režimu, ktorých sme dodnes svedkami. Jeho cieľom je aj cez konkrétne príbehy ľudí podnietiť k zamysleniu a scitlivovať spoločnosť.

Odkrývanie je zaradený do kategórie História.

Odkrývanie je zaradený do kategórie História. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú tak bolo, Dejiny, História pre zaneprázdnených, Archivárky na cestách, Rande s mestom – podcast nielen o dejinách Bratislavy.