Naivita bez hraníc

Naivita bez hraníc

Očividne platí, že môj liečiteľ posväcuje vodu lepšie ako tvoj, a preto si ľudia na Facebooku vybrali liečiteľa Laca. Ten ich ževraj oberie o ich choroby, ale určite ich oberie o peniaze a zvyšok súdnosti.

Súdnosť dávno stratil už aj Andrej Danko, ktorý ako šéf národniarov vrelo podporuje Viktora Orbána. Dokonca ho obdivuje aj po tom, ako Orbán všade rozpráva o tom, že juh Slovenska je len odtrhnuté maďarské územie. Danko však naberá na sile a možno už o pár mesiacov rozbehne ďalšiu sériu svojich tlačovkových standupov.

Ženy v Afganistane by si zase chceli zachovať svoju dôstojnosť, no aktuálne im Taliban zakázal po vzdelaní už aj kozmetické salóny. Lebo aj tak sú zahalené, nechodia do práce, manželov stoja zbytočne veľa a ničia ekonomiku štátu. To dáva logiku, nie? Nie.

Ešte stále nás môžete podporiť (ak chcete) aj na:⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ patreon.com/piatocek⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

Náš Discord nebol nikdy lepší:⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ bit.ly/piatockaren⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

A najväčšie hlúposti a zákulisie nájdete tu:⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ instagram.com/piatocek_podcast⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

Podporte podcasty denníka SME kúpou prémiového predplatného a užívajte si podcasty bez reklamy na webe SME.sk alebo v mobilnej aplikácii SME.sk. Prémiové predplatné si kúpite na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠predplatne.sme.sk/podcast⁠