Charakterný boxer Viliam Tankó kandiduje za dve strany naraz, tvári sa však, že o ničom nevie. Ešte bizarnejšie však je, že sa nám niečo podobné na Slovensku nestalo prvýkrát.

Juraj Gyimesi sa cítil byť Görgyom, tak sa premenoval, napriek tomu mu robí problém pochopiť, že Miss Holandska sa stala transrodová žena a nie chlap. A problém mu robia aj rýmy, asi chýbal v škole, keď ich brali na slovenčine.

Muž sa na nafukovačke vybral do Ruska, kde ho ale neprivítali s otvorenou náručou, ale s hrozbou väzenia. Teraz to ľutuje a hrá sa na Ivana Denisoviča.

V bratislavskej Bille dvaja SBS-kári zbili týpka. Ak si myslíte, že kradol, mýlite sa – iba sa sťažoval na to, že nosia tričká proruského motorkárskeho spolku. Brno si, ako vždy, ide svoje, v Olomouci sa boja lietadiel, a v zahraničí tiež nie je núdza o bizarné správy.

Ešte stále nás môžete podporiť (ak chcete) aj na:⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ patreon.com/piatocek⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

Náš Discord nebol nikdy lepší:⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ bit.ly/piatockaren⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

A najväčšie hlúposti a zákulisie nájdete tu:⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ instagram.com/piatocek_podcast⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

Podporte podcasty denníka SME kúpou prémiového predplatného a užívajte si podcasty bez reklamy na webe SME.sk alebo v mobilnej aplikácii SME.sk. Prémiové predplatné si kúpite na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠predplatne.sme.sk/podcast