Útočisko zmyselných príbehov pre dospelých či romantické meditácie a vizualizácie. Každý týždeň ťa zavedieme do sveta vášne, hlbokých túžob a nekonečného pohladenia. Ponoríme sa do umenia rozprávania príbehov, ktoré prebudia tvoj vizualizačný svet. Zažiješ intenzívne a estetické príbehy lásky, milovania, dotyku či jemného bozku. Okrem toho ťa rozprávanie bude sprevádzať na ceste k vnútornému pokoju a intenzívnemu spojeniu so svojim telom. Pripoj sa k nám a objav nekonečný svet romantiky a duchovného pôžitku.

Web podcastu

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 11. 5. 2024 info

Priemerná dĺžka epizódy je 11 minút

Epizódy

episode thumbnail

1. Chapter – Dotkni sa ma

V úplne prvej epizóde ťa pozývam na cestu hlbokého uvoľnenia a zmyselnej vizualizácie. Ideálne ak si sám alebo sama, nájdeš…

V úplne prvej epizóde ťa pozývam na cestu hlbokého uvoľnenia a zmyselnej vizualizácie. Ideálne ak si sám alebo sama, nájdeš…

Popcorn – Erotika pre tvoje uši - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Útočisko zmyselných príbehov pre dospelých či romantické meditácie a vizualizácie. Každý týždeň ťa zavedieme do sveta vášne, hlbokých túžob a nekonečného pohladenia. Ponoríme sa do umenia rozprávania príbehov, ktoré prebudia tvoj vizualizačný svet. Zažiješ intenzívne a estetické príbehy lásky, milovania, dotyku či jemného bozku. Okrem toho ťa rozprávanie bude sprevádzať na ceste k vnútornému pokoju a intenzívnemu spojeniu so svojim telom. Pripoj sa k nám a objav nekonečný svet romantiky a duchovného pôžitku.

Popcorn – Erotika pre tvoje uši je zaradený do kategórie Zdravie a fitnes, Sexualita.

Popcorn – Erotika pre tvoje uši je zaradený do kategórie Zdravie a fitnes. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú URGENŤÁCI, Nevyhorení, MUDr.Ovačka PODCAST Borisa Bajera, Bez omáčok s Michalom Páleníkom, Sexuálna výchova.