PODCAST O TOM, ČO V REPORTÁŽACH NENÁJDETE

Rozhodne sa na ľade… Začína sa od 0:0, či taký je futbal…
Jednoducho platí, že nie každý športovec dokáže o svojom remesle pútavo rozprávať. Česť výnimkám! Na písanie, či komentovanie výkonov športovcov sú tu novinári a poviem Vám… v press centre to vedia byť niekedy pekne ostré debaty. No a s cieľom preniesť tieto naše hádky k Vám vznikol nový podcast športových novinárov – PRESSko. Každý týždeň sa v diskusii na vybranú tému stretnú športoví novinári naprieč redakciami a prezradia niečo, čo nedali do svojich článkov, či reportáži.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 24. 7. 2023 info

Priemerná dĺžka epizódy je 1 hodina a 14 minút

Epizódy

PRESSko - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . PODCAST O TOM, ČO V REPORTÁŽACH NENÁJDETE Rozhodne sa na ľade... Začína sa od 0:0, či taký je futbal... Jednoducho platí, že nie každý športovec dokáže o svojom remesle pútavo rozprávať. Česť výnimkám! Na písanie, či komentovanie výkonov športovcov sú tu novinári a poviem Vám… v press centre to vedia byť niekedy pekne ostré debaty. No a s cieľom preniesť tieto naše hádky k Vám vznikol nový podcast športových novinárov - PRESSko. Každý týždeň sa v diskusii na vybranú tému stretnú športoví novinári naprieč redakciami a prezradia niečo, čo nedali do svojich článkov, či reportáži.

PRESSko je zaradený do kategórie Šport.

PRESSko je zaradený do kategórie Šport. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú suSPEAK, VAR, Boris a Brambor, Boxová ulička, EisKing F1 - Števo Eisele a Josef Král.