Prohuman & Projustice AI je podcast experimentálne vytvorený a nahovorený umelou inteligenciou (AI) ako súčasť časopisov Prohuman.sk a Projustice.sk. Prohuman od roku 2009 publikuje vedecko-odborné články pre oblasť sociálnej práce, psychológie, pedagogiky, sociálnej politiky, sociálnych služieb, ošetrovateľstva a rozvojovej spolupráce. Projustice publikuje články z bezpečnostných vied a práva. V podcaste nájdete nielen 3 minútové upútavky na články, ale aj podcasty experimentálne spracované AI na rôzne témy.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 17. 12. 2023 info

Priemerná dĺžka epizódy je 29 minút

Epizódy

Prohuman AI & Projustice AI - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Prohuman & Projustice AI je podcast experimentálne vytvorený a nahovorený umelou inteligenciou (AI) ako súčasť časopisov Prohuman.sk a Projustice.sk. Prohuman od roku 2009 publikuje vedecko-odborné články pre oblasť sociálnej práce, psychológie, pedagogiky, sociálnej politiky, sociálnych služieb, ošetrovateľstva a rozvojovej spolupráce. Projustice publikuje články z bezpečnostných vied a práva. V podcaste nájdete nielen 3 minútové upútavky na články, ale aj podcasty experimentálne spracované AI na rôzne témy.

Prohuman AI & Projustice AI je zaradený do kategórie Veda, Spoločenské vedy.

Prohuman AI & Projustice AI je zaradený do kategórie Veda. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Vedecký podcast SAV, Tech_FM, Kvantum ideí, Pravda o klíme, Zelený piatoček.