Chceš si vypočuť pokec o programovaní a iných oblastiach IT? V našom podcaste sa dozvieš informácie o novinkách, názory na technológie a technologické postupy, QA, design a veľa iných vecí, ktoré môžeš potrebovať v svojom každodennom živote. Ak sa nudíš, cestuješ, pracuješ alebo sa prípadne chceš niečo naučiť – poď si vypočuť, čo pre teba máme!

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 17. 11. 2022 info

Priemerná dĺžka epizódy je 1 hodina a 16 minút

Epizódy

episode thumbnail

Ep. 1 – Vue.js s Marekom Olešnaníkom

Prvý diel, ktorý by sa inými slovami dal nazvať „Skúšame podcasty“. S Marekom Olešnaníkom sme sa porozprávali o Vue.js a…

Prvý diel, ktorý by sa inými slovami dal nazvať „Skúšame podcasty“. S Marekom Olešnaníkom sme sa porozprávali o Vue.js a…

Publik Podcast - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Chceš si vypočuť pokec o programovaní a iných oblastiach IT? V našom podcaste sa dozvieš informácie o novinkách, názory na technológie a technologické postupy, QA, design a veľa iných vecí, ktoré môžeš potrebovať v svojom každodennom živote. Ak sa nudíš, cestuješ, pracuješ alebo sa prípadne chceš niečo naučiť - poď si vypočuť, čo pre teba máme!

Publik Podcast je zaradený do kategórie Technológie.

Publik Podcast je zaradený do kategórie Technológie. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Klik, Technologický podcast SHARE | Živé.sk | HernáZóna.sk, Marketing bez obalu, TECHBOX.sk podcast, Kávička s developerom (audio).