Vitajte na podcaste Brnenský večerník. Brnenský večerník sú role play noviny vytvorené pre už viac ako 15 ročnú webovú hru Rennaissance Kingdoms. Je to webová MMORPG hra, ktorá je zasadená do renesančného sveta, kde sa hráči môžu stať kýmkoľvek chcú a zažiť čokolvek v zábavnej alternatívnej verzií Európy z 15. storočia. Brnenský večerník je určený pre česko-slovenskú komunitu, aby informoval ostatných hráčov o dianí v Markrabství Moravské.
Brnensky vecernik is a role play czech/slovak newspaper for web game Renaissance Kingdoms. The podcast is only in Slovak at the moment.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 22. 11. 2019 info

Priemerná dĺžka epizódy je 8 minút

Epizódy

RK Brnensky vecernik - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Vitajte na podcaste Brnenský večerník. Brnenský večerník sú role play noviny vytvorené pre už viac ako 15 ročnú webovú hru Rennaissance Kingdoms. Je to webová MMORPG hra, ktorá je zasadená do renesančného sveta, kde sa hráči môžu stať kýmkoľvek chcú a zažiť čokolvek v zábavnej alternatívnej verzií Európy z 15. storočia. Brnenský večerník je určený pre česko-slovenskú komunitu, aby informoval ostatných hráčov o dianí v Markrabství Moravské. Brnensky vecernik is a role play czech/slovak newspaper for web game Renaissance Kingdoms. The podcast is only in Slovak at the moment.

RK Brnensky vecernik je zaradený do kategórie Voľný čas, Video hry.

RK Brnensky vecernik je zaradený do kategórie Voľný čas. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú PodCars, POVEDZ LOĎ!, Poďme spolu lietať, pozri ja uz letim, GIRLS GONE WILD-CAST.