Podcast pre všetkých milovníkov Tatier, ktorý učí láske k horám nielen deti.
Nášho štrnásťročného podcastera Vladka nemožno nazvať inak ako knihomoľom. Už od prvej epizódy však dokazuje, že dokáže aj vstať od svojich obľúbených knižiek a vyraziť do hôr. Vladko je dôkazom toho, že človek môže milovať prírodu aj dobrú knihu. K turistovi a knihomoľovi Vladkovi sa pridala Tánička, ktorej záleží na tom, aby naše lesy a lúky zostali čisté aj pre nasledujúce generácie. Hlavným obsahom podcastu je okrem zábavy rozvíjať v deťoch i dospelých pozitívny vzťah k našim Tatrám.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 2. 7. 2021 info

Priemerná dĺžka epizódy je 13 minút

Epizódy

episode thumbnail

S batohom cez hory – Prelet Tatrami (špeciálna epizóda)

Čo by ste povedali o takom prelete nad Tatrami? Vladko o ňom už dlho sníva, no ťažko sa mu sporia…

Čo by ste povedali o takom prelete nad Tatrami? Vladko o ňom už dlho sníva, no ťažko sa mu sporia…

S batohom cez hory - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Podcast pre všetkých milovníkov Tatier, ktorý učí láske k horám nielen deti. Nášho štrnásťročného podcastera Vladka nemožno nazvať inak ako knihomoľom. Už od prvej epizódy však dokazuje, že dokáže aj vstať od svojich obľúbených knižiek a vyraziť do hôr. Vladko je dôkazom toho, že človek môže milovať prírodu aj dobrú knihu. K turistovi a knihomoľovi Vladkovi sa pridala Tánička, ktorej záleží na tom, aby naše lesy a lúky zostali čisté aj pre nasledujúce generácie. Hlavným obsahom podcastu je okrem zábavy rozvíjať v deťoch i dospelých pozitívny vzťah k našim Tatrám.

S batohom cez hory je zaradený do kategórie Voľný čas.

S batohom cez hory je zaradený do kategórie Voľný čas. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú letecký podcast - pozri ja už letím, Poďme spolu lietať, Na plný prúd - podcast o elektromobilite, BarberQ, Za volantom.