Väčšinu svojho času strávime buď v práci alebo štúdiom. Nato, aby si však vydával čo najlepšie výkony, potrebuješ aj svoj voľný čas na svoje koníčky. Vďaka nemu sa môžeš uvoľniť a motivovať prekonávať ďalšie prekážky. Voľný čas môžeš tráviť rôzne. Či už si nadšenec pre aktívny život, a teda preferuješ športovanie, rôzne výlety či prácu v záhrade, alebo radšej siahneš pre pasívnu formu, a teda si vyberieš napríklad čítanie knihy alebo pozeranie televízie. Nezabudni však pri svojich koníčkoch relaxovať, aby si nadobudol energiu na lepšie výkony.

Túto epizódu Schooltagu ti prináša slovenský operátor 4ka. Jediná štvorka, ktorá ťa v škole nebude mrzieť.

Mimochodom, vieš, čo ťa čaká po vydarenej maturite? Sloboda. No slobodu si môžeš vyskúšať aj dnes. V 4ke môžeš skúsiť ktorýkoľvek paušál SLOBODA na prvých 30 dní len za symbolické 4 eurá a vybrať si tak podľa seba – je štyri, či potrebuješ nekonečné dáta, alebo kopec minút na telefonovanie. Stačí si ho objednať cez e-shop na https://www.4ka.sk/sloboda-za-4.

4ka myslí na všetkých – štvorkárov aj jednotkárov. Choď na https://www.4ka.sk/sloboda-za-4, kde nájdeš pre seba a tvojich kamošov ďalšie výhodné ponuky.

Kľúčové slová: hobbies, leisure, lifestyle, Schooltag, angličtina, maturita

🎧 Nepremeškaj už ani jeden diel! Nájdeš nás na podcastových a streamovacích platformách ako Apple Podcasts alebo Spotify.

👉 Spotify: https://open.spotify.com/show/4GJG8mR587Jk6Z1g1ztBZ4

👉 Apple Podcast: https://podcasts.apple.com/sk/podcast/schooltag

Viac noviniek môžeš sledovať aj na našom webe: https://hashtag.zoznam.sk/tag/schooltag/

Schooltag Instagram: https://www.instagram.com/schooltag.sk

Schooltag TikTok: https://www.tiktok.com/@schooltag

Schooltag Facebook: https://www.facebook.com/schooltag.sk