Je jedinečnou inštitúciou, ktorá na území Slovenska spravuje viac ako 4220 meracích objektov. Skrýva v sebe tri samostatné vedné disciplíny – meteorológiu, hydrológiu a kvalitu ovzdušia. Slovenský hydrometeorologický ústav prináša podcasty, v ktorých vám ponúkne zaujímavé rozhovory, správy, analýzy a komentáre z týchto rozsiahlych oblastí. Ponúka tak nové informácie o práci, o názoroch odborníkov a o výsledkoch monitoringu.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 9. 8. 2022 info

Priemerná dĺžka epizódy je 21 minút

Epizódy

Slovenský hydrometeorologický ústav - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Je jedinečnou inštitúciou, ktorá na území Slovenska spravuje viac ako 4220 meracích objektov. Skrýva v sebe tri samostatné vedné disciplíny – meteorológiu, hydrológiu a kvalitu ovzdušia. Slovenský hydrometeorologický ústav prináša podcasty, v ktorých vám ponúkne zaujímavé rozhovory, správy, analýzy a komentáre z týchto rozsiahlych oblastí. Ponúka tak nové informácie o práci, o názoroch odborníkov a o výsledkoch monitoringu.

Slovenský hydrometeorologický ústav je zaradený do kategórie Veda, Prírodné vedy.

Slovenský hydrometeorologický ústav je zaradený do kategórie Veda. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Zoom, Veda na dosah, Tech_FM, Vedecký podcast SAV, Kvantum ideí.