Hola!
Ahojte! Volám sa Petra a žijem v Španielsku. Španielsky jazyk som si zamilovala a preto som pre vás vytvorila lekcie španielčiny vo forme podcastu. Ak sa chceš učiť úplne od základov, alebo si večný začiatočník/čka, alebo si samouk, alebo sa chystáš na dovolenku do Španielska, alebo…. jednoducho ak máš chuť sa učiť španielčinu, tak ŠPANIELČINA JEDNODUCHO je tu pre teba.

Staň sa odberateľom prémiového obsahu a získaj prístup k všetkým lekciám: https://anchor.fm/petra-kovacikova/subscribe

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 3. 10. 2021 info

Priemerná dĺžka epizódy je 6 minút

Epizódy

Španielčina Jednoducho - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Hola! Ahojte! Volám sa Petra a žijem v Španielsku. Španielsky jazyk som si zamilovala a preto som pre vás vytvorila lekcie španielčiny vo forme podcastu. Ak sa chceš učiť úplne od základov, alebo si večný začiatočník/čka, alebo si samouk, alebo sa chystáš na dovolenku do Španielska, alebo.... jednoducho ak máš chuť sa učiť španielčinu, tak ŠPANIELČINA JEDNODUCHO je tu pre teba. Staň sa odberateľom prémiového obsahu a získaj prístup k všetkým lekciám: https://anchor.fm/petra-kovacikova/subscribe

Španielčina Jednoducho je zaradený do kategórie Vzdelávanie, Jazyky.

Španielčina Jednoducho je zaradený do kategórie Vzdelávanie. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Mozgová Atletika, Vedátorský podcast, Nerudacast, Dejepis Inak, Mindfulness, sebarozvoj a pozitívna psychológia.