Prvý mikropodcast na Slovensku a v Čechách o situáciách, ktoré sa dejú hráčom a hráčkam v kolektívnom športe. Paľo Lošonský ako bývalý vrcholový basketbalista, držiteľ severoamerických a európskych trofejí a Juro Surma ako hrajúci kapitán florbalového tímu. Obaja v súčasnosti biznis kouči a mentori, ktorí budú v krátkych epizódach rozoberať situácie, ktoré sa dejú hráčom a hráčkam na lavičke, na ihrisku, ale hlavne v hlavách. Podcasty budú o nepríjemných pocitoch, o pálčivých otázkach alebo aj situáciách s trénerom, spoluhráčom či rodičom. Tak počúvajte, užívajte a používajte.

Web podcastu

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 31. 5. 2024 info

Priemerná dĺžka epizódy je 9 minút

Epizódy

episode thumbnail

Čo robiť s fotrom/matkou nervákom – 3. časť mikropodcastu Sprievodca Športovca

Lezie ti na nervy foter, ktorý kričí na teba a hráčov z publika? Si v strese z toho, keď je…

Lezie ti na nervy foter, ktorý kričí na teba a hráčov z publika? Si v strese z toho, keď je…

Sprievodca Športovca - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Prvý mikropodcast na Slovensku a v Čechách o situáciách, ktoré sa dejú hráčom a hráčkam v kolektívnom športe. Paľo Lošonský ako bývalý vrcholový basketbalista, držiteľ severoamerických a európskych trofejí a Juro Surma ako hrajúci kapitán florbalového tímu. Obaja v súčasnosti biznis kouči a mentori, ktorí budú v krátkych epizódach rozoberať situácie, ktoré sa dejú hráčom a hráčkam na lavičke, na ihrisku, ale hlavne v hlavách. Podcasty budú o nepríjemných pocitoch, o pálčivých otázkach alebo aj situáciách s trénerom, spoluhráčom či rodičom. Tak počúvajte, užívajte a používajte.

Sprievodca Športovca je zaradený do kategórie Vzdelávanie.

Sprievodca Športovca je zaradený do kategórie Vzdelávanie. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Mozgová Atletika, Dejepis Inak, Nerudacast, Vedátorský podcast, Podcast Rozvoja dieťaťa.