Mikropodcast SPRIEVODCA STAROSTU je podcast nielen pre starostov – súčasných či budúcich, ale aj pre primátorov a komunálnych poslancov, pre aktívnych občanov a pre všetkých, koho zaujíma, ako sa manažujú mestá a obce. Prevedieme vás v ňom konkrétnymi situáciami, ktoré starostovia/primátori každodenne zažívajú a riešia a skúsime vám poradiť, ako ich zvládnuť tak, aby vaše pôsobenie v úradoch bolo úspešné.

Web podcastu

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 14. 3. 2024 info

Priemerná dĺžka epizódy je 11 minút

Epizódy

episode thumbnail

#3 Ako poskladať dobrý tím na úrad

V tretej časti Sprievodcu Starostu sa rozprávame o tom, ako si poskladať na úrad dobrý tím a ako doň dostať…

V tretej časti Sprievodcu Starostu sa rozprávame o tom, ako si poskladať na úrad dobrý tím a ako doň dostať…

Sprievodca Starostu - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Mikropodcast SPRIEVODCA STAROSTU je podcast nielen pre starostov – súčasných či budúcich, ale aj pre primátorov a komunálnych poslancov, pre aktívnych občanov a pre všetkých, koho zaujíma, ako sa manažujú mestá a obce. Prevedieme vás v ňom konkrétnymi situáciami, ktoré starostovia/primátori každodenne zažívajú a riešia a skúsime vám poradiť, ako ich zvládnuť tak, aby vaše pôsobenie v úradoch bolo úspešné.

Sprievodca Starostu je zaradený do kategórie Vzdelávanie.

Sprievodca Starostu je zaradený do kategórie Vzdelávanie. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Mozgová Atletika, Nerudacast, Dejepis Inak, Búrači gastromýtov, Vedátorský podcast.