Podcast „svetielko lásky pre dospelých“ ponúka alternatívny spôsob myslenia, ktorý je nevyhnutný pre proces premeny našej kultúry násilia na kultúru mieru. Ak chceme zmeniť súčasnú globálnu kultúru násilia na globálnu kultúru mieru, musíme zaviesť systematické a globálne vzdelávanie k mieru a tak poskytnúť všetkým deťom nástroje na interakciu z pozície úcty, porozumenia a spolupráce, aby vznikla kultúra mieru.
Svetielko lásky pre deti môžete nájsť na YouTube. Na našich video stretnutiach pomáhame deťom spoznať ich svetielo lásky, spoznať ich emócie a kultivovať ctnosti.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 20. 4. 2021 info

Priemerná dĺžka epizódy je 10 minút

Epizódy

episode thumbnail

Rešpekt

V prvej epizóde si povieme význam slova rešpekt a odpovieme si na otázku „Čo je to rešpektujúci prístup k deťom?“…

V prvej epizóde si povieme význam slova rešpekt a odpovieme si na otázku „Čo je to rešpektujúci prístup k deťom?“…

svetielko lásky pre dospelých - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Podcast "svetielko lásky pre dospelých" ponúka alternatívny spôsob myslenia, ktorý je nevyhnutný pre proces premeny našej kultúry násilia na kultúru mieru. Ak chceme zmeniť súčasnú globálnu kultúru násilia na globálnu kultúru mieru, musíme zaviesť systematické a globálne vzdelávanie k mieru a tak poskytnúť všetkým deťom nástroje na interakciu z pozície úcty, porozumenia a spolupráce, aby vznikla kultúra mieru. Svetielko lásky pre deti môžete nájsť na YouTube. Na našich video stretnutiach pomáhame deťom spoznať ich svetielo lásky, spoznať ich emócie a kultivovať ctnosti.

svetielko lásky pre dospelých je zaradený do kategórie Deti a rodina, Rodičovstvo.

svetielko lásky pre dospelých je zaradený do kategórie Deti a rodina. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Otcovia v plienkach, Mama Gang, Triezva mama, DIGITÁLNI RODIČIA, Parádne rozprávky.