Podcastová miniséria TransFér dáva hlas trans ľuďom z celého Slovenska, ktorí otvorene hovoria o svojom coming oute, tranzícii, o vzťahoch v rodinách a prístupe spoločnosti, ale aj o partnerských vzťahoch a sexualite.

Prihovorí sa aj rodičom transrodových detí a pokúsi sa vyvrátiť pomocou odborných hlasov najčastejšie hoaxy a dezinformácie o trans ľuďoch, ktorými spoločnosť strašia politici, ale aj konšpiračné médiá.

Osemdielnu minisériu TransFér pripravuje Michaela Žureková a Adam Blaško. Nové epizódy vychádzajú v pondelok od 3. apríla.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 2. 4. 2023 info

Priemerná dĺžka epizódy je 35 minút

Epizódy

TransFér - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Podcastová miniséria TransFér dáva hlas trans ľuďom z celého Slovenska, ktorí otvorene hovoria o svojom coming oute, tranzícii, o vzťahoch v rodinách a prístupe spoločnosti, ale aj o partnerských vzťahoch a sexualite. Prihovorí sa aj rodičom transrodových detí a pokúsi sa vyvrátiť pomocou odborných hlasov najčastejšie hoaxy a dezinformácie o trans ľuďoch, ktorými spoločnosť strašia politici, ale aj konšpiračné médiá. Osemdielnu minisériu TransFér pripravuje Michaela Žureková a Adam Blaško. Nové epizódy vychádzajú v pondelok od 3. apríla.

TransFér je zaradený do kategórie Spoločnosť a kultúra. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú CHOĎ DO..., Ľudskosť, Break the Rules podcast s Nikou Vujisić, NA GAUČI Podcasts, Oklamaní.