My sme TRUBADÚRI, potulní hereci. Chodíme kade-tade po svete a vždy, keď niekde prídeme, niečo sa dozvieme, zažijeme a potom to vymyslíme, a ideme niekam inam, kde to celé rozpovieme, zahráme, alebo zaspievame ako teraz tu na tomto PODCASTE.

Obsah nášho kanála je určený pre deti od 5 rokov, pokojne aj do 100, ak sa radi bavíte, lebo mi radi bavíme všetkých bez ohľadu na vek. V prípade pesničiek sme vhodný aj pre menšie deti.

Môžete nás sledovať na Instagrame, Facebooku, YouTube, kde zverejňujeme všelijaké zaujímavosti a zábavky.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 20. 1. 2022 info

Priemerná dĺžka epizódy je 16 minút

Epizódy

episode thumbnail

Vianočný Špeciál- TRUBADÚRSKE VIANOCE – ŠŤASTNÉ A VESELÉ

Aké sú Trubadúrske Vianoce? Pripravili sme Vianočný špeciál!

Aké sú Trubadúrske Vianoce? Pripravili sme Vianočný špeciál!

Trubadúrske RAPOTREPCE (zábavný – rozprávkový – edukačný podcast pre deti s pesničkami) - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . My sme TRUBADÚRI, potulní hereci. Chodíme kade-tade po svete a vždy, keď niekde prídeme, niečo sa dozvieme, zažijeme a potom to vymyslíme, a ideme niekam inam, kde to celé rozpovieme, zahráme, alebo zaspievame ako teraz tu na tomto PODCASTE. Obsah nášho kanála je určený pre deti od 5 rokov, pokojne aj do 100, ak sa radi bavíte, lebo mi radi bavíme všetkých bez ohľadu na vek. V prípade pesničiek sme vhodný aj pre menšie deti. Môžete nás sledovať na Instagrame, Facebooku, YouTube, kde zverejňujeme všelijaké zaujímavosti a zábavky.

Trubadúrske RAPOTREPCE (zábavný – rozprávkový – edukačný podcast pre deti s pesničkami) je zaradený do kategórie Deti a rodina, Príbehy pre deti.

Trubadúrske RAPOTREPCE (zábavný – rozprávkový – edukačný podcast pre deti s pesničkami) je zaradený do kategórie Deti a rodina. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Parádne rozprávky, DIGITÁLNI RODIČIA, Rozprávky SME, Vedecké večerníčky, Zimné rozprávky.