Podcast #tusom dáva hlas mladým slovenským umelcom z prostredia hudby, literatúry, filmu či divadla. Títo umelci tu sú, aj keď ich nevidno na billboardoch a nepočuť v rádiách.

Kami a Miš sa v neformálnom prostredí podnikov rozprávajú s hosťami podcastu o tom, či sa robiť umenie na Slovensku oplatí, či sa z toho dá vyžiť a ako, prečo to pre nich predstavuje zmysel života a čo ich na ich profesii naopak štve.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 21. 2. 2023 info

Priemerná dĺžka epizódy je 29 minút

#tusom - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Podcast #tusom dáva hlas mladým slovenským umelcom z prostredia hudby, literatúry, filmu či divadla. Títo umelci tu sú, aj keď ich nevidno na billboardoch a nepočuť v rádiách. Kami a Miš sa v neformálnom prostredí podnikov rozprávajú s hosťami podcastu o tom, či sa robiť umenie na Slovensku oplatí, či sa z toho dá vyžiť a ako, prečo to pre nich predstavuje zmysel života a čo ich na ich profesii naopak štve.

#tusom je zaradený do kategórie Umenie.

#tusom je zaradený do kategórie Umenie. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Rutina, CHUTNÝ, Knižný kompas | Podcast o knihách a čítaní, How I Met My Architect, Čarodejnícky expres.