Sme mladá, svieža slovenská značka, ručne vyrábame 100% prírodné kozmetické produkty vhodné pre vegánov a vegetariánov. Od roku 2016 vám prinášame oku, nosu a pokožke lahodiace produkty.
2/two – číslo dva predstavuje použitie dvoch hlavných ingrediencií v prírodnej kozmetike a zároveň reprezentuje dvojicu ľudí, ktorí za ňou od začiatku stoja.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 18. 3. 2020 info

Priemerná dĺžka epizódy je 4 minút

Epizódy

episode thumbnail

všetko o koži

Koža odvádza neuveriteľnú prácu, no jej primárnou úlohou je chrániť. My sa ale pozrieme do jej hĺbky. Keď totiž pochopíte…

Koža odvádza neuveriteľnú prácu, no jej primárnou úlohou je chrániť. My sa ale pozrieme do jej hĺbky. Keď totiž pochopíte…

twocosmetics - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Sme mladá, svieža slovenská značka, ručne vyrábame 100% prírodné kozmetické produkty vhodné pre vegánov a vegetariánov. Od roku 2016 vám prinášame oku, nosu a pokožke lahodiace produkty. 2/two – číslo dva predstavuje použitie dvoch hlavných ingrediencií v prírodnej kozmetike a zároveň reprezentuje dvojicu ľudí, ktorí za ňou od začiatku stoja.

twocosmetics je zaradený do kategórie Umenie, Fashion & Beauty.

twocosmetics je zaradený do kategórie Umenie. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Rutina, CHUTNÝ, Knižný kompas | Podcast o knihách a čítaní, How I Met My Architect, Čarodejnícky expres.