Ulica nie je domov je podcast neziskovej organizácie Depaul Slovensko a partnerský podcast denníka SME. Hovoríme v ňom o témach spojených s ľuďmi bez domova, predsudkoch, špecifikách života ľudí, ktorí prišli o svoj domov. Otvárame ich a hlbšie sa pozeráme na to, aký vplyv majú na ich život.

Podcast moderuje Dominika Uhlárová, na príprave sa podieľajú Katarína Valčeková a Barbora Kitko. Za hudbu a jingle ďakujeme Dominikovi Kitkovi.

Informácie o aktivitách organizácie, aktuálnych potrebách pomoci, pracovných ponukách aj dobrovoľníctve v Depaul Slovensko nájdete na www.depaul.sk
Ak nám chce

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 10. 10. 2023 info

Priemerná dĺžka epizódy je 27 minút

Epizódy

episode thumbnail

Kto sú ľudia bez domova a kde sa tu vzali

Podcast organizácie Depaul Slovensko Kto sú ľudia bez domova? Sú to aj celé rodiny? Koľko ľudí žije na Slovensku bez…

Podcast organizácie Depaul Slovensko Kto sú ľudia bez domova? Sú to aj celé rodiny? Koľko ľudí žije na Slovensku bez…

Ulica nie je domov - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Ulica nie je domov je podcast neziskovej organizácie Depaul Slovensko a partnerský podcast denníka SME. Hovoríme v ňom o témach spojených s ľuďmi bez domova, predsudkoch, špecifikách života ľudí, ktorí prišli o svoj domov. Otvárame ich a hlbšie sa pozeráme na to, aký vplyv majú na ich život. Podcast moderuje Dominika Uhlárová, na príprave sa podieľajú Katarína Valčeková a Barbora Kitko. Za hudbu a jingle ďakujeme Dominikovi Kitkovi. … Informácie o aktivitách organizácie, aktuálnych potrebách pomoci, pracovných ponukách aj dobrovoľníctve v Depaul Slovensko nájdete na www.depaul.sk Ak nám chce

Ulica nie je domov je zaradený do kategórie Spoločnosť a kultúra.

Ulica nie je domov je zaradený do kategórie Spoločnosť a kultúra. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Ľudskosť, CHOĎ DO..., VZŤAHY s.r.o., Uchom po mape s BUBO, Večera s Havranom.