AI Chat je podcast, v ktorom sa ponoríme do sveta ChatGPT, najnovších správ AI a ich vplyvu na náš každodenný život. Vďaka hĺbkovým diskusiám a rozhovorom s poprednými odborníkmi v tejto oblasti preskúmame najnovšie pokroky v jazykových modeloch, strojovom učení a ďalších.

Od praktických aplikácií až po etické aspekty, AI Chat vás bude informovať a zabávať sa o vzrušujúcom vývoji vo svete AI. Nalaďte sa, aby ste mali náskok pred najnovšou technologickou revolúciou.

Web podcastu

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 24. 6. 2024 info

Priemerná dĺžka epizódy je 5 minút

Epizódy

Umela Inteligencia - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . AI Chat je podcast, v ktorom sa ponoríme do sveta ChatGPT, najnovších správ AI a ich vplyvu na náš každodenný život. Vďaka hĺbkovým diskusiám a rozhovorom s poprednými odborníkmi v tejto oblasti preskúmame najnovšie pokroky v jazykových modeloch, strojovom učení a ďalších. Od praktických aplikácií až po etické aspekty, AI Chat vás bude informovať a zabávať sa o vzrušujúcom vývoji vo svete AI. Nalaďte sa, aby ste mali náskok pred najnovšou technologickou revolúciou.

Umela Inteligencia je zaradený do kategórie Správy, Obchodné správy.

Umela Inteligencia je zaradený do kategórie Správy. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Dobré ráno | Denný podcast denníka SME, Startitup podcasty, Bárdy & Káčer, V redakcii, Denník N Newsfilter.